Єнакієве: як виглядає мала батьківщина Януковича після приходу “освободителей” (Фото)

єнакФото, як виглядає Єнакієве сьогодні.

Єнакієве – місто на Донеччині, у недавньому минулому – важливий центр видобутку вугілля, металургії та хімічної промисловості. Сьогодні – руїни, відчай та безвихідь.

Так, у соцмережах користувачі опублікували кілька кадрів з Єнакієвого, малої батьківщини колишнього президента України Віктора Януковича, повідомляє “Діалог.UA”.

Коли у Єнакієве прийшли “освободители”, невелике шахтарське містечко перетворилося на майданчик, де можна знімати сцени з фільму жахів.

Деякі будинки в Єнакієвому досі стоять зруйнованими, окупаційна влада навіть не думає їх ремонтувати, люди так і живуть в небезпечних оселях, проклинаючи місцевих “чиновників” за байдужість і відверте знущання над простим народом.

Крім того, користувачі соцмереж зазначають, що в Єнакієвому промишляють бандитські козачі загони, на вулицях багато сміття, покинуті непридатні вже для їзди автівки.

"Двори в Єнакієвому затоплені через несправні каналізації, а так звані комунальні служби не поспішають щось з цим робити", - скаржаться в соцмережах місцеві мешканці.

єнакєнак1єнак2 єнак3