Прихильникам РФ на Донбасі Зеленський радить збирати валізи: “Вже треба їхати” (Відео)

Прихильникам РФ з окупованих територій України слід думати про виїзд на батьківщину, бо Донбас і Крим будуть звільнені від російських окупантів.

Про це Президент України Володимир Зеленський заявив в інтерв’ю телеканалу “Дом”. 

Президент України наголосив: людям, які вважають себе громадянами РФ, а Україну своїм ворогом, в Україні робити нічого. Їм краще їхати туди, де вони хочуть бути.

“Якщо ти любиш Росію, то ти повинен зрозуміти, що заради своїх дітей та онуків вже треба, вже треба їхати і шукати собі місце в Росії”, – заявив Зеленський.

Він наголосив, що Україна нікого нікуди не проганяє, та люди мають розуміти, що у невизнаних навіть Росією самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" немає жодних перспектив. Єдина перспектива тимчасово окупованих територій України - це звільнення від російських окупантів і повернення в Україну.

"Ця земля буде деокупована у будь-якому випадку", - підкреслив Володимир Зеленський.

Президент України констатував, що звільнення окупованих РФ територій України на 9/10 залежить від Путіна. Однак повернення територіальної цілісності України - це справа часу, альтернативи якій немає. Деокупацію українських територій Зеленський порівняв із падінням Берлінської стіни.

"Неважливо, як довго це окуповано, розумієте? Це як стіна, яка була у Німеччині. У будь-якому разі люди, історія скористаються моментом і стіна впаде. Якщо політики не домовляться, люди все одно скористаються моментом", - резюмував президент України.

Більше – у повній версії інтерв’ю Володимира Зеленського телеканалу "Дом".