Емігранта з Росії, неугодного кремлівському режиму, знайдено в Лондоні мертвим. Смерть виглядає загадково

11Після скандалу з отруєнням російського екс-полковника ГРУ британські мас-медіа сколихнула чергова печальна звістка – у Лондоні знайдено мертвим Миколу Глушкова, який був близьким діловим партнером покійного російського олігарха Бориса Березовського і отримав політичний притулок в Англії, повідомляє «Главком».

Тіло 68-річного Глушкова було виявлене пізнього понеділкового вечора його родиною і друзями у будинку покійного в Лондоні. Причина смерті поки що невідома.

Глушков був другом і діловим партнером олігарха Бориса Березовського, якого було знайдено мертвим в будинку його колишньої дружини в Беркширі (Англія) в 2013 році.

У 1999 році після конфлікту з Путіним Березовський емігрував у Британію, а Глушкову було висунуто обвинувачення у «відмиванні” коштів і шахрайстві. Він відсидів п’ять років у в’язниці, з якої вийшов у 2004 році. Отримавши політичний притулок у Великобританії, замешкав у Лондоні. Глушков 2011-го свідчив у судовій справі, порушеній Березовським проти його колеги-олігарха Романа Абрамовича, який співпрацює з кремлівським режимом.