Елітний іноземний алкоголь із гаража – під Тернополем знайшли цілий склад (Фото)

Алкоголь іноземного виробництва надходив на Тернопілля нелегально.

Далі так само нелегально в гаражі під Тернополем його розливали. Торгував же ним підприємець, який не мав відповідної ліцензії на продаж алкоголю.

Як повідомили в ГУ ДФС у Тернопільській області, цілий склад такого елітного іноземного алкоголю виявили у великодні дні.

У рамках операції «Акциз-2016» фахівці оперативного управління та відділу контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС викрили підприємця, який, не маючи ліцензії на право торгівлі алкогольними напоями, зберігав та  розповсюджував незаконно ввезену на митну територію України алкогольну продукцію іноземного виробництва.

В ході проведення санкціонованих обшуків у гаражі підприємця, розташованому у приміській зоні  Тернополя, вилучили 374 пляшки алкогольних напоїв закордонного виробництва (віскі, лікери, текіла, самбука, вино, бренді). Їх розливали у скляну, паперову та пластикову тару місткістю від 0,5 л до 5 літрів, без марки акцизного податку.

Загальна вартість вилучених підакцизних товарів становить 120 тис. грн.

Зараз вирішують питання щодо притягнення цього суб’єкта господарювання до адміністративної та фінансової відповідальності.

Кодексом України про адміністративні правопорушення за реалізацію алкогольних напоїв без ліцензії передбачена відповідальність у вигляді штрафу розміром від 17000 грн  до 34000 грн. Якщо ж на алкогольних напоях відсутні марки акцизного податку, на порушника також накладається штраф у розмірі від 850 грн до 3400 грн із конфіскацією алкогольних напоїв.

Крім цього, Законом України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» за торгівлю алкогольними напоями без ліцензії, а також за зберігання та реалізацію алкогольних напоїв без марок акцизного податку встановленого зразка передбачено застосування фінансових санкцій у розмірі 200 відсотків вартості товару (але не менше 17000 грн) за кожне із вказаних порушень.

У ГУ ДФС у Тернопільській області додали, що загалом із початку 2016 року співробітники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили товарів підакцизної групи на суму 6,2 млн грн. Суди прийняли рішення про конфіскацію контрафактної підакцизної продукції на суму 501 тис. гривень.

DSC00197DSC00198DSC00199