Зеленський про рік на посаді Президента України: повна версія прес-конференції (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Президент України дав тригодинну прес-конференцію за підсумками першого року перебування на посаді глави української держави.

В ході відповіді на запитання журналістів Володимир Зеленський визнав, що Президент України – “це важка робота”.

Зеленський наголосив, що задля миру на Донбасі готовий зустрічатись із Президентом Росії, хоч такої двосторонньої зустрічі не було.

“Всі сторони дійшли згоди, що після коронавірусу має бути зустріч у нормандському форматі… Я готовий до будь-якого формату. Нам потрібен результат”, – сказав Зеленський про можливість закінчення війни на Донбасі дипломатичним шляхом.

Президент України також зазначив, що представник України у Мінській групі Леонід Кучма звертався до Зеленського, щоб Президент звільнив Кучму від обов’язків переговорника, та Кучму попросили залишитись у ТКГ хоча б на час реформи “мінської групи”.

Володимир Зеленський також визнав, що на переговорах у Мінську є присутніми представники такз ваних “ДНР” і “ЛНР”, а на окупованому Донбасі воюють в тому числі російські військові. Проти України на Дондасі, сказав Зеленський, воюють “бойовики, якими керують з Російської федерації.

Читайте також: Зеленський про підсумки першого року на посаді Президента: «Багато до чого навіть руки не дійшли» (Фільм)

Після завершення в Україні корнавірусного карантину в кінці червня Зеленський пообіцяв подальші реформи в “Укрзалізниці”, а також анонсував ряд економічних та інфраструктурнизх проектів.

“Я хотів би бути президентом, якого запам’ятають як людину, після якої в Україні з’явились дороги”, – заявив Володимир Зеленський.

Щодо справи вбивства Шеремета, то, зазначив глава держави, якщо виявиться, що в СІЗО як підозрювані сидять невинні люди, то правоохоронці за це понесуть відповідальність.

Також Зеленський не виключив, що всупереч своїй передвиборчій обіцянці може балотуватись на посаду Президента України і на другу каденцію.

Більше – у повній версії прес-конференції Володимира Зеленського після року перебування на посаді глави держави  у відео Офісу Президента.