Зеленський анонсував нові Мінські переговори і назвав їх порядок денний

Попри події в Білорусі засідання Тристоронньої контактної групи в Мінську 18 серпня відбудеться.

Таку впевненість висловив сьогодні Волождимир Зеленський, повідомляє сайт Президента України.

За словами Зеленського, 18 серпня Тристороння контактна група з мирного врегулювання ситуації на Донбасі засідатиме вже за участі нового представника України у ТКГ – Леоніда Кравчука.

“Я впевнений, що процес (переговорів у Мінському форматі – ред.) не зупиниться. Найближча зустріч планується на 18 серпня. Зустріч буде вже у новому форматі під головуванням Леоніда Макаровича Кравчука”, – заявив сьогодні Володимир Зеленський.

Читайте також: Кравчук сказав, що слід зробити для припинення війни на Донбасі (Відео)

Президент України повідомив, що основним питанням Мінських переговорів буде дотримання режиму тиші на Донбасі, а також обмін утримуваними особами - свій список на обмін Україна вже передала.

"Ми до ОБСЄ вже передали новий список (осіб для взаємного звільнення – ред.). ОБСЄ підтвердила наш список на обмін, там близько 100 людей. Зараз ми чекаємо від тієї сторони, що вони теж нададуть свій узгоджений список, і потім ОБСЄ повинна визначитися у нашому форматі Україна – Росія – ОБСЄ у Тристоронній групі, коли може технічно робитися обмін", – зазначив Президент.

Глава держави зауважив, що на засіданні ТКГ також будуть розглянуті питання щодо розмінування територій та безпекові питання.