NewsOne чекає перевірка, яка може припинити існування телеканалу

Фото - ТСН
Фото – ТСН

Якщо Нацрада з питань телебачення і радіомовлення виявить порушення, то воно дасть підстави звернутись до суду щодо припиненні дії ліцензії на мовлення телеканалу.

У зв’язку зі скандалом щодо телемосту, який NewsOne планував проводити 12 липня із забороненим в Україні російським телеканалом, Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України проведе позачергову перевірку NewsOne.

Про це заявили у Нацраді, передає “Інтерфакс-Україна“.

“Ми ініціюємо позапланову виїзну перевірку телеканалу… у тому числі за фактом заяв, що пролунали в анонсах запланованого телемосту з російським телеканалом, під час яких українців неодноразово називали фашистами. Якщо ми доведемо факти розпалювання ворожнечі, це буде вже друга санкція до телеканалу, яка дасть нам можливість звернутися до суду щодо анулювання ліцензії”, – сказав сьогодні під час позапланового засідання Нацради член Національної ради Сергій Костинський.

Читайте також: Генпрокурор України заявив про початок слідства через телеміст РФ і України: власник і ведучий українського телеканалу вже на допиті

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», 8 липня Генпрокурор України повідомив, що ГПУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу NewsOne за підозрою у «замаху на вчинення державної зради» і готує подання на арешт активів телеканалу.

Читайте також: Скандальний телеміст між Україною і РФ: як не вибухнула інформаційна «бомба» Кремля (Відео)