Експозицію пожежно-технічної виставки щороку відвідують близько 1500-2000 чоловік (Фото)

indexТернопільським школярам можуть розповісти про історію та сьогоденням пожежно-рятувальної служби. Для цього і влаштовують екскурсії для всіх охочих.

Читайте також. Теребовлянський район: рятували “Жигулі”, але вогонь усе знищив

Навчальний рік у школах добігає кінця. Саме на останню половину травня припадає пік відвідування школярами пожежно-технічної виставки Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області. У ці дні в гостях у тернопільських рятувальників буває до 100-150 відвідувачів, 5-6 груп екскурсантів із числа молодших школярів.

Під час екскурсії діти дізнаються про зародження пожежно-рятувальної служби краю й сучасну роботу підрозділів ДСНС. За допомогою різноманітних експонатів, макетів та діорам вони не лише поринають в історію створення пожежної охорони, а й ознайомлюються з сучасною пожежною автоматикою, технікою та устаткуванням, наочно бачать, як у приміщеннях розповсюджується полум’я та які бувають наслідки пожеж, дізнаються про принципи роботи блискавкозахисту, систем інженерного протипожежного захисту та отримують інформацію про протипожежну агітацію та пропаганду.

Читайте також. Газ не був причиною обвалу будинку у Тернополі, – представник Управління ДСНС (Фото, Відео)

Екскурсанти отримують багато корисної та цікавої інформації. Адже виставка не лише сприяє популяризації пожежно-рятувальної справи в країні та пропагує традиції пожежної охорони й добровільних пожежних формувань – вона навчає, як запобігти лиху та як діяти в екстремальних ситуаціях. Для підростаючого покоління ці знання є потрібними, адже не лише можуть стати в пригоді, а можливо й допоможуть врятують найцінніше – людське життя.

Щороку експозицію пожежно-технічної виставки Управління відвідують близько 1500-2000 чоловік. Частими гостями тут бувають вихованці дитячих  садків, учні шкіл, студенти навчальних закладів, представники підприємств, установ, організацій та органів влади. Бували тут й іноземні делегації з Польщі, Італії, США, Канади та інших країн. Свідченням того, що експозиції і справді цікавлять та вражають відвідувачів є численні записи від вдячних відвідувачів у книзі відгуків.

Довідково. Тернопільська пожежно-технічна виставка працює у будні з 8 до 17 години за адресою: Тернопіль, вулиця Л.Українки, 6. Попередній запис на екскурсію - за номером телефону 24-11-00.