Експертиза ДНК встановила, чиє тіло бойовики “ДНР” передали українській стороні на Донбасі

Роман Беспалий
Роман Беспалий

Тіло, яке російські окупанти Донбасу 12 листопада передали українській стороні, належить бійцю 53-ї бригади ЗСУ Роману Беспалому.

Про такі результати експертизи ДНК, проведеної українськими фахівцями, 7 грудня повідомила волонтер Дарья Андрусенко-Якотюк. Дружина Романа Беспалого смерть свого чоловіка сьогодні підтвердила.

Як підкреслила волонтер, результати експертизи тіла сумнівів не залишають.

Читайте також: Бойовики «ДНР» передали українській стороні тіло «бійця ЗСУ» без внутрішніх органів (Відео)

“Рома Беспалий 99,9 ДНК. Підтвердження”, – написала у Фейсбук Дарья Андрусенко-Якотюк.

ф1

Роман Беспалий і його дружина
Роман Беспалий і його дружина

Читайте також: У полон бойовиків на Донбасі потрапили 8 бійців ЗСУ — штаб ООС

Загибель свого чоловіка Романа Беспалого, тіло якого за зовнішніми ознакамине впізнав одразу ані батько українського бійця, ані вона, визнала сьогодні і дружина Романа Беспалого Анжеліка.

Читайте також: Справа про 8 полонених бійців ЗСУ на Донбасі вийшла на рівень Президента України

“Товариші і побратими. Зі скорботою хочу сказати, ще нема мого коханого чоловіка Беспалого Романа”, – написала сьогодні у Фейсбук Анжеліка Беспала.

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», Роман Беспалий разом зі ще сімома українськими військовими в травні цього року потрапив у полон бойовиків «ДНР», коли українська військова вантажівка заблукала, пропустила потрібний поворот і заїхала на окуповану «ДНР» територію.

Читайте також: Чекали в засідці: бойовики «ДНР» показали, як взяли в полон 8 бійців ЗСУ і допит одного з них (Відео)

Екс-бійця 53-ї бригади ЗСУ Максима Горяїнова, який потрапив у полон разом із Беспалим, був звільнений у кінці червня цього року. Доля ж шести інших полонених залишалась невідомою. Восени бойовики “ДНР” заявили, що Роман Беспалий у застінках “ДНР” начебто наклав на себе руки. 12 листопада бойовики передали тіло без документів і одягу, а також без внутрішніх органів. Як припускають, російські окупанти при розтині видалили важливі органи, щоб українські судмедексперти не могли встановити причину смерті загиблого.

Читайте також: Медведчук привіз із полону на Донбасі полонених, до яких мають запитання українські правоохоронці (Відео)

Що саме стало причиною смерті Ромна Беспалого – невідомо. Невідома також наразі і доля бійців ЗСУ, які потрапили в полон на Донбасі разом з ним, як і доля ще багатьох українців, яких тримає в заручниках Кремль на окупованому Донбасі.