Експерти назвали речовину, яку знайшли в крові підозрюваної у скоєнні смертельної аварії в Харкові (Відео)

ДТП Харків Зайцева в суді нещаснаРечовина, сліди якої знайшли під час експертизи правоохоронці, використовується у ліках, але у великих дозах має наркотичну дію.

Як повідомили в ГУ Нацполіції Харківщини, експертиза встановила, що Олена Зайцева (водій “Лексуса”, який 18 жовтня збив насмерть 6 людей і травмував 5) приймала препарат, у якому був кодеїн.

Коли саме він був прийнятий – до аварії чи після, коли Зайцевій надавали допомогу медики швидкої – у повідомленні харківської поліції не йдеться. Очевидно, це буде з’ясовувати уже суд.

Довідково: Кодеїн, або 3-метилморфін — природній опійний наркотик (опіат), алкалоїд опіуму, використовується як лікарський засіб проти кашлю центральної дії, зазвичай у поєднанні з іншими речовинами. Має слабкий наркотичний і болезаспокійливий ефект, у зв’язку з чим використовується також як компонент болезаспокійливих ліків (наприклад, пенталгіну). Зустрічається у вигляді офіційних  таблеток від кашлю і головного болю.

Як кажуть правоохоронці, розслідування у справі триває, та виходить на фінішну пряму: із чотирьох десятків експертиз більшість уже завершені.

Читайте також: Харківська ДТП: медики розповіли про стан останньої госпіталізованої постраждалої (Відео)

Про останні дані у розслідуванні справи розповів начальник слідчого управління ГУ Нацполіції у Харківській області Сергій Чиж.

Відео поліції.