Експерт назвав умову перемоги України на Донбасі: “Кремль зламає зуби”

Юрій Кочевенко. Фото з відкритих джерел

Щоб повернути окупований Росією Донбас, Україна на переговорах повинна наполягати на своїх вимогах. Будь-які поступки України Кремль сприймає як слабкість, тому давати Путіну такий привід Україна не має права.

Про це заявив військовий і політичний експерт Юрій Кочевенко в ефірі каналу “Україна 24“.

“Росія робитиме те, що вона робить, крім одного випадку – коли ми її зупинимо. Ми розуміємо, що Росія зупиняється там, де її зупиняють. Ініціативи, спрямовані на конструктивне рішення, не сприйматимуться. Тільки якщо Кремль зламає зуби, тоді вони зрозуміють, з чим мають справу. І він уже трохи зламав зуби об Україну, об українські Збройні сили, тому що вийшло не так, як планував Кремль у 2014 році. Звичайно, не все так вийшло, як хотіли ми, тому ми зараз змушені вести переговори. Але все-таки ми повинні розуміти, що зараз час грає більше на нас. Є позитивна для України міжнародна ситуація, ми повинні нею скористатися”, – сказав Кочевенко.

Експерт зазначив, що 2021 рік навряд чи принесе кардинальні зміни у поведінці путінської Росії, тому Україні слід готуватись до тривалого протистояння для врегулювання ситуації на Донбасі. І твердість позиції України – умова перемоги України на Донбасі.

“У 2021 році не слід очікувати проривів на дипломатичному фронті з точки зору досягнення домовленостей. На них Росія не піде. А ті, на які вона піде, ніяким чином не можуть задовольняти Україну. Потрібно готуватися до тривалого протистояння на військовому, дипломатичному, економічному фронтах, і у випадку, якщо Україна продемонструє витримку, ми маємо всі шанси перемогти”, – підкреслив військовий і політичний експерт Юрій Кочевенко.

0 0 голос
Рейтинг публікації
1 Коментар
Старіші
Новіші Найпопулярніші
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Прохожий

“Окурки” надо уничтожать и тогда “пепельница” вонять не сможет!!!