Експерт назвав кандидата, який може знизити результат “Слуги народу” на виборах до ВР

Олексій Мінаков. Фото - Фейсбук
Олексій Мінаков. Фото – Фейсбук

Те, що шоумен Сергій Притула вирішив балотуватись у Верховну раду від партії “Голос”, суттєво посилить партію Вакарчука і послабить партію конкурентів “Слуга народу”.

Про це заявив політичний експерт Олексій Мінаков.

“Це дуже потужне підсилення партії Вакарчука медійною особою, яка має високу впізнаваність і неповторну харизму”, – написав у Фейсбук політичний оглядач.

Мінаков підкреслив, що, на відміну від багатьох представників шоу-бізнесу, в тому числі з партії “Слуга народу”, Сергій Притула вирізняється чіткою громадянською позицією і саме це є вагомим фактором у боротьбі з конкурентами.

"Притула є патріотичним громадянином і займає чітку громадянську позицію щодо війни з Росією, що не може не викликати симпатій", - підкреслив Мінаков.

Читайте також: Без екс-нардепів: партія «Голос» оприлюднила свій список кандидатів на вибори у ВР (Відео)

Політолог відзначив вигідне для "Голосу" у виборчому списку партії 30-е місце Притули, який вперше пішов у політику.

"Тобто він стане депутатом, якщо партія набере близько 10%.  А це додатковий фактор мобілізації та стимул голосування за партію", - пояснив Мінаков виборчий хід Притули і Вакарчука.

Читайте також: «Я наважився», — Притула пояснив, чому поставив умову Вакарчуку (Відео) - Блог

На думку політичного експерта, крім того, такий електоральний хід Притули і партії "Голос" б'є по партії Зеленського його ж зброєю: за впізнавану з телевізора особу з чіткою патріотичною позицією українці голосуватимуть активніше, ніж за впізнавану особу без чіткої позиції.

"На кожну дію є протидія. Зеленський, начувайся", - написав політолог Олексій Мінаков.