Експерт: Арешт Фірташа – натяк США всім російським та українським олігархам

imagesАрешт одного з лідерів групи Росукренерго показує російським олігархам та їх українським колегам, що означає на дії, введення санкцій. Про це у коменатрі на каналі Еспресо.TV сказав політолог Олексій Кошель.

Те, що Фірташа арештовано в Відні, по санкціям ФБР, говорить про те, що затримання планувалося зробити демонстративно і максимально публічно. Фірташ – один із найбільших носіїв інформації про газові схеми РФ та про тіньові схеми режиму Януковича. Більше того, його арешт дозволяє впливати на ряд українських політиків. Перш за все на екс-главу адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна (за деякими данними зараз знаходиться в США), Валерія Хорошковського (живе в Монако), а також одного з головних претендентів в кандидати Президента від ПР Сергія Тигіпка.

Виключивши групу РУЕ із політичної боротьби в Україні США може максимально послабити вплив РФ на український політикум. Більше того, всі без винятку українські олігархи, а разом з тим і російські тепер задумаються над тим, де їм комфортніше жити - в Європі чи на Алтаї.

Нагадаємо, сьогодні ЗМІ повідомили, що у Відні був заарештований український олігарх Дмитро Фірташ.