Ексдепутат Держдуми РФ про можливість нового вторгнення РФ в Україну: “Путіну не потрібні втрати”

Ілля Пономарьов. Фото – “Апостроф”

Нове військове вторгнення Росії в Україну означатиме втрати в російській армії, що понизить рейтинг Путіна всередині РФ. Крім того, Путіна зараз більше цікавить не Україна, а Білорусь з можливістю її  якнайшвидшого приєднання шляхом створення союзної держави. Тому нападати на Україну найближчим часом Путін не буде.

Таку думку екс-депутат Держдуми Росії Ілля Пономарьов висловив в ефірі телеканалу “Україна 24″.

"Я впевнений, що немає підготовки Путіна до нової війни, що нового наступу не буде. Тому що Путіну категорично не потрібні втрати в регулярній російській армії, це впливатиме на його власну популярність усередині Росії. У нього зараз інший пріоритетніший фронт – білоруський. Для нього значно важливіше завдання зараз – "задушити" Лукашенка в обіймах і домогтися об'єднання. Загострення на українському фронті радше завадить цьому, додатково когось налякає. Навряд чи йому це потрібно", - сказав Пономарьов.

Читайте також: Авіаудари і не тільки: глава ГУР Міноборони України сказав, коли і як Росія може знову напасти на Україну (Мапа, Відео)

Як повідомляла ІА "7 Днів-Україна", від кінця жовтня цього року американська і українська розвідка фіксують біля кордонів України близько 90 тисяч російських військ із передислокацією озброєння і військової техніки. У ГУР Міноборони України заявили, що не виключають нової спроби військового наступу Росії на Україну в кінці січня наступного року.