Екс-тернополянку Олену Підгрушну просять підтримати “Диво-дитину”

19_prevІз заступником Міністра молоді та спорту екс-тернополянкою Оленою Підгрушною нещодавно зустрівся президент Всеукраїнської премії «Диво-дитина» Віктор Новіков.

Мета розмови – обговорення підтримки Міністерством Премії «Диво-дитина-2015».

Читайте також. Радій, Тернополе: Олені Підгрушній вручили орден Княгині Ольги ІІ ступеня

Як повідомляють на сайті премії, Олена Підгрушна підтвердила свою участь у журі, а також повідомила, що Міністерство молоді та спорту надіслало до обласних управлінь і спортивних федерацій доручення поінформувати дітей віком від 4-х до 13-ти років включно з метою заохочення переможців республіканських і міжнародних змагань до участі у Премії.

Також на тій зустрічі вирішили залучити до участі у Премії дітей, що займаються нетрадиційними видами спорту: паркур, акробатичний рок-н-рол, танцювальний спорт та ін.

Читайте також. Олена Підгрушна опікуватиметься олімпійцями на Тернопільщині

- Олено Михайлівно, ви є чемпіонкою Олімпійських ігор, чемпіонкою світу, чемпіонкою Європи та маєте багато інших визначних перемог. Саме такі люди, що мають багато досягнень завдяки своїй силі волі, терпінню та вірі у перемогу є прикладом для підростаючого покоління та можуть професійно оцінити досягнення дітей-учасників, повинні входити до складу журі Всеукраїнської премії «Диво-дитина» - зауважив Віктор Новіков наприкінці зустрічі.

Довідково. Докладно про Всеукраїнську премію «Диво-дитина» і про те, як у ньому взяти участь, - читайте тут.

Софія Левицька