Екс-регіонали “кинули” свого одіозного колегу?

Ківалов-розводить рукамиКівалов, відомий як “сірьожа підрахуй”, хотів домовитись про підтримку своєї кандидатури на виборах мера Одеси, але екс-регіонали, що тепер називаються “Опозиційним блоком”, його навіть на поріг своєї партійної конференції не пустили.

Нардепа Сергія Ківалова не пустили на партійну конференцію “Опозиційного блоку”, що відбулася в Одесі 25 вересня, передає видання Южный курьер” з посиланням на джерело.

Читайте також:«Не любимо. Не сумуємо», – як прощались із корупцією в особі «Серьожі Підрахуй» (Відео)

За даними видання, Ківалов сам приїздив в одеський аеропорт, аби особисто зустрічати віце-прем’єра часів Януковича Юрія Бойка та олігарха Вадима Новинського, які прибули на партконференцію. Але Ківалову це нічого не дало.

Читайте також: В одеському суді все ще висять портрети Януковича (Відео)

“Ківалов хотів домовитися з лідерами “Опозиційного блоку” про те, щоб політична сила не виставляла свого кандидата на пост міського голови Одеси, а замість цього підтримала його кандидатуру. Йому було відмовлено. Незважаючи на це, Ківалов рвався на міську конференцію “Опозиційного блоку”, щоб виступити там або ще раз спробувати схилити нашу партію діяти у своїх цілях. Проте, шлях, який обрав Ківалов, не збігається ані з програмою, ані з цілями, ані з методами “Опозиційного блоку”, – пише видання з посиланням на учасника партконференції.

Читайте також: Майже як у Пшонки: що побачили активісти в «замку Ківалова» (Відео)