Екс-директор ЦРУ розповів, чим його дуже вразила поїздка до Авдіївки (Фото)

йНещодавно генерал-полковник армії США (у відставці) Д. Петреус, який командував коаліційними військами в Іраку та в Афганістані, а пізніше був директором ЦРУ, побував у Авдіївці й біля Донецького аеропорту.

Як сказав пізніше, його дуже вразив професіоналізм українських військових, з якими посол Хербст і він мали можливість поспілкуватися під час візиту до Авдіївки та ділянки фронту біля Донецького аеропорту.

йй

«Командувачі, з якими ми зустрілися, були вочевидь надзвичайно компетентними та досвідченими. Молоді українські хлопці та дівчата у військовій формі, яких ми бачили, так само справили на мене велике враження. Власне, усі українці мають пишатися ними — та бути вдячними за їхню службу», — сказав генерал-полковник. Про візит розповіли в прес-службі штабу ООС.

ййй

Генерал Петреус сказав, що сумно було бачити, що було зроблено з цією частиною України. Його надихнув патріотизм і відданість справі тих, хто захищає Україну. «Вони однозначно заслуговують на те, щоб наша країна та наші союзники і надалі їх підтримували», — сказав він.

ййц

йцц

йццц