Екс-“беркутівці” Харкова увійшли до нового спецбатальйону МВС

imagesНа постах ДАІ у Харківській області несуть службу екс-співробітники “Беркуту, котрі пройшли переатестацію. Про це повідомили у прес-службі УМВС Харківщини.

Як зазначили у ГУМВС України в Харківській області, для забезпечення безпеки громадян, зараз на стаціонарних постах ДАІ здійснюють службу працівники спеціального батальйону міліції який сформовано замість ліквідованого спецпідрозділу “Беркут”.

“Всі працівники батальйону згідно вимог керівництва МВС України пройшли необхідну переатестацію, кожна кандидатура була розглянута та затверджена спеціальною комісією ГУМВС.

Щодо події пов’язаної і з працівниками СБМ та представниками ЗМІ, начальником ГУМВС України в Харківській області Анатолієм Дмитрієвим було прийнято рішення про проведення перевірки даного інциденту за результатами якого працівників міліції притягнуто до дисциплінарної відповідальності”, — повідомили у міліції Харківщини.

Нагадаємо, у ЗМІ з’явилась інформація про те, що на блок-постах біля Харкова несли патрулювання міліціїонери у формі спецпідрозділу “Беркут”, який було розформовано після лютневих подій на Майдані у столиці.