Економічний та інвестиційний потенціал Тернопілля презентують у Києві

20141008-04Презентація економічного та інвестиційного потенціалу Тернопільської області відбудеться сьогодні, 8 жовтня, на базі Дипломатичної академії при Міністерстві закордонних справ України у Києві.

До участі у заході запросили керівників центральних органів виконавчої влади України, іноземних дипломатичних установ і міжнародних організацій, акредитованих в Україні, країн-партнерів і потенційних партнерів міжрегіонального співробітництва області. Про це повідомив сайт ОДА.

Читайте також. На Тернопіллі незабаром працюватимуть почесні консули шести країн, а також – інвестиційний омбудсмен (Відео)

Згідно із програмою, на початку заходу з промовою виступить заступник Міністра закордонних справ України Олена Зеркаль, голова Тернопільської обладміністрації Олег Сиротюк. У презентації також візьмуть участь представники дипломатичного корпусу акредитованого в Україні, члени Міжнародного трейд-клубу в Україні, представники іноземних компаній.

Метою заходу є широке представлення інвестиційних можливостей Тернопільщини, формування позитивного міжнародного іміджу області та підвищення рівня її інвестиційної привабливості, створення умов для збільшення надходжень інвестиційних ресурсів в економіку регіону.

Читайте також. “Інвестор хоче знати: скільки треба вкласти і за який час він отримає прибуток”, – Руслан Кулик (Відео)

– Ми будемо презентувати інвестиційні проекти, обговорювати можливі напрями співробітництва і практичні результати роботи іноземних компаній у нашій області, – каже голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк. – У рамках презентації планують підписати Угоду про співпрацю між Тернопільською ОДА та Українським Національним Комітетом Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine) та Меморандум про співпрацю між Тернопільською ОДА та Європейською Економічною Палатою Торгівлі, Комерції та Промисловості.

Софія Левицька