Екологічно чисте молоко можна отримувати й у передмісті

IMG_0919Тваринницьку галузь стабільною не назвеш. На Тернопільщині в цій галузі поступ уперед останнім часом, особливо в м’ясному скотарстві, демонструє відома компанія «Агропродсервіс». Зокрема, в Лановецькому районі, де в реконструйованих приміщеннях 300 голів ВРХ на відгодівлі.

Місцеві селяни мають стабільну роботу та гідну зарплату, що треба лише вітати. Адже кожне створене робоче місце в галицькому селі нині на вагу золота.

Сьогодні в господарствах передмістя обласного центру – в  Тернопільському районі – утримують 2095 голів ВРХ, із них 754 корови. З початку року тут вироблено 30116 центнерів молока, середній надій на корову сягає 3822 кг. М’яса вироблено 30719 центнерів. Головні виробники молока в Тернопільському районі — ПП «Агрофірма «Медобори», ТОВ «Дружба», «Агрокомплекс», «Стегниківці». Лідерські позиції впродовж декількох років займає лозівське ТОВ «Дружба». Це провідний спецгосп із виробництва молока, який застосовує новітні технології виготовлення екологічно чистого цільного продукту. Зі знанням справи тут займаються селекцією, постійним оновленням дійної череди. В рік оновлюють основне стадо до 30 відсотків високопродуктивними нетелями української чорно-рябої породи. В Лозовій утримують 684 голови великої рогатої худоби, з них 240 корів. За останні роки чисельність корів збільшили вдвічі, виробили 1075 тонн молока, вихід телят — 72 відсотки.

Як каже головний зоотехнік господарства, ветеран праці Зеновій Гоцко, молоко в корови на язиці, тому заготівля кормів — основа основ галузі. На цей період улітку створюють механізований загін, яким керує головний агроном Михайло Миц. Його учасники — механізатори, водії, їздові, кормозаготівельники — працюють за схемою «поле — кормовий двір — сінажні траншеї». Припасають сіно для телят з однорічних трав. Щороку в ТОВ «Дружба» збирають три укоси багаторічних трав. 120 гектарів кукурудзи в структурі посівів виділяють на силос, який учасники механізованого загону закладають у силосні траншеї, строго дотримуючись технології та якості кінцевої продукції. Качани та зелену масу ріжуть у молочностиглій зрілості.

Товариство всю вироблену молочну продукцію реалізує на тернопільський молокозавод «Молокія». Директор молокозаводу Віталій Ковальчук каже, що з ТОВ «Дружба» в них добрі партнерські відносини .  При необхідності підприємство фінансово допомагає трудівникам на час весняної кампанії.

Екологічно чисте молоко з господарства вивозять спеціальним транспортом заводу. Час від часу якість лозовецького молока перевіряють лаборанти підприємства. Повернень не було.

Ярослав БАЧИНСЬКИЙ.