Екіпаж рятували турки: судно Чорноморського флоту РФ отримало пробоїну, зіштовхнувшись з іншим судном у Чорному морі

Кораблетроща сталась сьогодні вранці на відстані 18 морських миль від берегів Туреччини. Екіпаж російського судна, що  затонуло, врятували турецькі моряки.

Як пише ТАСС з посиланням на Міноборони Росії, дослідницьке судно Чорноморського флоту Росії “Лиман” отримало пробоїну. Зіштовхнувся ж військовий корабель Росії з судном, що возить худобу.

“27 квітня 2017 р. о 11:53 мск у південно-західній частині Чорного моря за 40 км на північний захід від протоки Босфор дослідне судно Чорноморського флоту “Лиман” унаслідок зіткнення з судном “Ашот-7″ отримало пробоїну правого борту нижче ватерлінії”, – йдеться в повідомленні.

Дослідницьке судно ЧФ РФ  "Лиман". Фото - ТАСС
Дослідницьке судно ЧФ РФ “Лиман”. Фото – ТАСС

Як повідомили ТАСС в Управлінні берегової охорони Туреччини, всі російські моряки евакуйовані. "До цього моменту всі російські моряки, 78 осіб, чиє дослідне судно зіткнулося з вантажним судном у Чорному морі, врятовані. Загиблих або зниклих без вісти немає", - сказали в управлінні.

"За наявними даними, є загроза затоплення російського судна. Транспортне судно, з яким воно зіткнулося, не отримало ушкоджень, і його екіпаж не просив допомоги", - повідомив співробітник прес-служби Берегової охорони.

Судно "Youzarsif-Н" йшло під прапором Того і призначене для перевезення худоби.

Зіткнення сталося в 18 морських милях на північ від узбережжя Туреччини в районі мису Кильос біля входу в протоку Босфор. Причиною називають низьку видимість через туман.