Рейтинг Зеленського продовжує стрімке падіння – дані Центру Разумкова (Графіка)

Дані соціологічних опитувань, що засвідчують стрімке падіння рейтингу Володимира Зеленського, оприлюднив Центр Разумкова.

Якби вибори президента України відбувались зараз, свої голоси за  кандидата Володимира Зеленського віддали б 34,6% виборців. Такі дані соцопитування, проведеного з 17 до 24 червня цього року, оприлюднив Центр Разумкова.

Читайте також: “Розчарування і падіння рейтингів просто неминучі”, – соціолог про Зеленського і його команду (Інфографіка)

За даними цього соцопитування, кількість українців, які скоріше не довіряють чи зовсім не довіряють Володимиру Зеленському як політику, зараз на 9,9% перевищує кількість тих українців, які довіряють йому.

Читайте також: Арестович: Зеленський протримається 3 місяці після поразки своєї партії на виборах (Відео)

61,3% опитаних переконані, що події в Україні зараз розвиваються у неправильному напрямку.

Читайте також: Більшість українців не влаштовують дії Президента Зеленського (Графіка)

При цьому лише 3,5% українців вірять, що до кінця своєї каденції Президент Володимир Зеленський виконає всі свої передвиборчі обіцянки. Про це свідчать результати соцопитування з оцінки першого року перебування Зеленського на посаді Глави держави, проведені Центром Разумкова з 24 до 29 квітня цього року.

Більше 63% опитаних вважають, що Зеленський поки не виконав свою обіцянку про встановлення миру на Донбасі, понад 70% - про створення нових робочих місць в Україні, 71,5% українців переконані, що відсторонення олігархів від впливу на політику в Україні Зеленському поки також не вдалося здійснити.

 Читайте також: Соцопитування показало, скільки українців проголосували б зараз за кандидата в президенти Зеленського та інших (Таблиця)

Найбільшим покращенням за рік президентства Зеленського 21% українців в соцопитуванні називають покращення міжнародного іміджу України. Водночас половина опитаних вважають, що за цей час економічне становище нашої країни змінилося на гірше, а майже 57% респондентів відзначають погіршення рівня цін і тарифів в Україні за останній рік.

За даними цього соцопитування, найбільше респондентів (33,7%) в цілому діяльність Президента України Володимира Зеленського протягом першого року правління за п'ятибальною шкалою оцінили "на трійку".

Майже 63% опитаних переконані, що нова влада намагається покращити ситуацію в країні, але їй це поки що переважно не вдається зробити.