Єдиний шанс для тернополян здати ЗНО з української мови і літератури – 24 квітня (Відео)

zno-2015Абітурієнти вперше цього року складатимуть одночасно шкільний екзамен з української мови і ЗНО з цієї ж навчальної дисципліни.

Тому перше тестування з української мови і літератури відбудеться вже 24 квітня. Це – обов’язкове ЗНО, яке складатимуть усі одинадцятикласники, студенти училищ, коледжів і випускники минулих років, які мають намір вступати у вищий навчальний заклад у 2015-му.

Читайте також. Внести зміни у реєстраційні дані дозволять після 20 лютого, нагадують абітурієнтам у Тернополі (Відео)

Тестування з української мови і літератури складатиме найбільша кількість абітурієнтів. Тому організатори вже готуються. У планах – створити у кожному районі як мінімум один пункт тестування. Для 11-класників тестування з української мови і літератури зарахують і як державну підсумкову атестацію з української мови. Докладно – у сюжеті кореспондента телекомпанії TV-4.

– Із того тесту, який називається “Українська мова і література”, виділять фрагмент запитань “Українська мова” разом із відкритою формою, це – так звана творча робота. Цю частину тесту оцінять за 12-бальною шкалою. У кожну школу, в кожен навчальний заклад надійде відомість із прізвищами абітурієнтів і отриманим результатом, – розповів заступник директора ТОКІППО з питань ЗНО та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Результати державної підсумкової атестації абітурієнти отримають через місяць. Це обіцяють організатори. Власне, 24 квітня – єдина можливість здати ЗНО з української мови і літератури. Ті, хто з поважної причини не візьме участь у тестуванні, другий шанс матимуть на додатковій сесії – 9 червня.