Єдина помісна церква в Україні: все, що треба про це знати (Відео)

АВтокефаліяСтворення в Україні єдиної помісної православної церкви – це те, про що говорили в Україні від часу проголошення її незалежності і ще навіть до того. Нині ж така церква може остаточно різірвати залежність України від Росії і викорінити вплив “руского міра”.

Зараз Україна як ніколи близька до одержання автокефалії, та рішення Синоду під керівництвом Вселенського Патріарха Варфоломія почати з цього питання консультації з сестринськими церквами, не означатиме, що усі ці церкви висловляться за надання Україні Томосу: є й проросійськи налаштовані церкви, не кажучи вже про Московський партіархат.

Читайте також: «Україна, як ніколи, близька до появи власної автокефальної помісної церкви», — Порошенко зробив важливу заяву (Відео)

Від автокефалії української православної церкви Росія втратить дуже багато аж до втрати російською церквою першості в світовому православ’ї.

Читайте також: За присутності Президента ВР підтримала звернення про створення автокефальної помісної церкви в Україні (Відео)

Для президента РФ Путіна це великий удар, бо саме церкву і армію він вважає основними засадами свого багаторічного правління в Росії.

Читайте також: Вселенський Патріархат розглянув звернення Порошенка і почав процедури для надання автокефалії православній церкві України

Однак Україні нової війни від Путіна через це боятись не варто: війна за “рускій мір” уже чотири роки іде на Донбасі і Путін її безнадійно програє.

Читайте також: УПЦ зреагувала на рішення Синоду Вселенського Патріархату про надання Томосу про автокефалію Православній Церкві в Україні (Текст)

Тим часом, за прогнозом, автокефалію українська православна церква може отримати вже в червні цього року.

Це буде історичне рішення, що відновить історичну справедливість, бо саме київські князі принесли православну віру у Московію, а не навпаки, як це намагається весь час подати Російська православна церква і Кремль.

Читайте також: Порошенко дав пораду Путіну, як «відмолити» гріх Росії у Криму і на Донбасі (Відео)

Які етапи ще мають пройти звернення від найвищої державної і церковної влади України, аби вони стали Томосом, як і скільки парохій може увійти до єдиної автокефальної православної української церкви, хто її очолить - відповіді на всі ці та чимало інших запитань, словом усе, що треба знати про єдину помісну церкву в Україні, - у сюжеті ТСН. Тиждень.