Є вбиті – стали відомі подробиці і наслідки танкового бою між двома бандами “ДНР” (Відео)

Той самий вбитий своїми ж "спецпризначенцями" бойовик "Трої" МГБ ДНР Віталій Зуєв (позивний "Зуй")
Той самий вбитий своїми ж “спецпризначенцями” бойовик “Трої” МГБ ДНР Віталій Зуєв (позивний “Зуй”)

Серед двох банд терористичної “ДНР” наприкінці минулого року виник конфлікт, що переріс у збройне протистояння з використанням танків і БМП. Наразі відомо про одного вбитого бойовика і одного пораненого.

В передостанній день 2015 року на базу розвідки так званого спецпідрозділу “МГБ ДНР” з одіозною назвою “Троя”, яким командує терорист Володимир Новіков із позивним “Алабай”, пішов танками та іншою бронетехнікою інший загін бойовиків – 3-ї окремої мотострілецької бригади так званої “армії ДНР”, до якої “Троя” належить формально.

Читайте також: Грандіозний «шухер» у Горлівці — підрозділи бойовиків «ДНР» пішли один на одного танками

Їх кинулись розбороняти вищі “командири”, в результаті один із них – так званий начальник штабу батальйону територіальної оборони “ДНР” – поранений.

Як пише один із бойовиків про “Трою”, “над цим угрупованням давно вже згущувалися хмари. Загалом за фактами «віджимів», рекету і вбивств мирного населення та військових (бойовиків – ред.) на території Донбасу у правоохоронних органів обох республік (псевдореспублік “ДНР і “ЛНР” – ред.) зібралося понад 120 заяв, слідству відомо про більш ніж 500 епізодів кримінальних злочинів”.

А почалось усе, за версіями, що їх вже викладають у соцмережі бойовики, із того, що на базі розвідроти “спецпризначенців” банди “Троя” бойвовики вбили свого ж.

Читайте також: Стало відомо, чому бойовики пішли танками на підрозділ «МГБ ДНР»

За версією, що гуляє сепаратистськими мережами, “спецпризначенці” застрелили в голову ззаду свого ж бойовика Віталія Зуєва із позивним “Зуй” за те, що він нібито відмовлявся когось вбивати.

Троя1 текстХоча як було насправді, сказати важко – бойовиків “Трої” навіть серед таких же банд “ДНР” вважають закінченими наркоманами, як і командира “Трої”.

При цьому сепаратист, який описав події “облоги” банди Троя”, дав вичерпну характеристику цій банді “спецпризначенців”, де майже всі, включно з командиром – уродженцем Донбасу Володимиром Новіковим – мають реальні судимості в тому числі в Україні за кримінальні злочини, скоєні в минулому. Троя1а текст

Інший прихильник “руского міра” виклав свою версію подій щодо танкового конфлікту бойовиків в Озерянівці.

За його даними, так звані “спецпризначенці” банди “Троя” обмивали свою успішно виконану місію – охорону російського співака Йосипа Кобзона, що напереродні приїздив до бойовиків в окупований Донецьк і на якого, начебто, “українські диверсанти” готували “замах”.

Під час обмивання цієї успішної “спецоперації” і стався конфлікт, внаслідок якого бойовики “Трої” і застрелили свого колегу “Зуя”.

На виручку підрозділу свого друга “Алабая” кинувся інший бойовик – колись мешканець Запоріжжя Остап Чорний, що прославився серед бойовиків  поборами зі своїх і грабежами українських банків при початку “руской вєсни” на Донбасі.

Потім уже цього бойовика з його головорізами прибула приборкувати із Горлівки на базу “Трої” в Озерянівці банда “Оплот”.

Троя2 текст

Зрештою, як сходяться в своїх висновках самі бойовики, такі розборки з танками між бандами “ДНР” – не останні і продовження конфлікту буде.

Тим часом так званий командир банди “Троя” Володимир Новіков (“Алабай”) заявив, що своїх “спецпризначенців”, які витримали облогу іншого підрозділу “армії ДНР”, нагородить “державними нагородами”.

Троя3 текст

Бойовики ж “Трої” 3 січня виклали відео зі своєї бази, щоб продемонструвати, що “вони живі” і ніякої облоги бази нема.

На відео “спецпризначенці” в оточенні двох дівчат, яким невідомо, чи є 18 років, дякують їм за принесений хліб.