Разумков сказав, що не так у повноті влади Зеленського: “Не уявляєте, яка черга стояла” (Відео)

Дмитро Разумков. Фото – РБК-Україна

Повнота влади не призвела до якісних змін в Україні, які команда Володимира Зеленського задумувала до виборів 2019 року. Однією з причин цього стала якість кадрових призначень в Уряді і не тільки.

Про це екс-спікер українського парламенту народний депутат Дмитро Разумков сказав в інтерв’ю “Радіо Свобода”.

“Була команда людей, яка повинна була розширюватись. Ми про це багато говорили в тому числі з президентом. До неї повинні були приходити експертні компетентні люди. Ви не розумієте, яка черга спочатку стояла на міністерські посади і не тільки. Навіть не маєте уявлення. І люди йшли не за зарплату, не за хабарі, не за щось інше. Люди повірили, що при тій повноті влади, яку ми отримали, ми зможемо змінити цю країну. Знаєте, яка сьогодні стоїть черга на посади міністрів? Нуль. Люди не хочуть іти. Тому що вони не хочуть ризикувати своїм ім’ям. Тих, хто компетентний, їх не хочуть бачити. І вони не хочуть іти. Я поясню чому. Якщо ти фахівець, ти повинен уміти казати “ні” і переконувати байдуже кого – голову ВР, Президента, Прем’єр-міністра… На жаль, “ні” – це не те слово, яке можна говорити в багатьох владних кабінетах, якщо ти хочеш залишитись на своїй посаді”, – сказав Дмитро Разумков.

Більше – у повній версії інтерв’ю екс-спікера українського парламенту народного депутата Дмитра Разумкова "Радіо Свобода".