“Те саме буде з Донбасом”, – Порошенко заявив про “потижневий план” звільнення окупованого Росією Криму (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

“Ми звільнимо Крим. Сумніву в цьому у мене немає”, – про це заявив Президент України в ефірі телеканалу “Україна”.

В інтерв’ю програмі “Сьогодні” Петро Порошенко запевнив, що звільнення окупованих Росією територій Донбасу та півострова Крим відбудеться вже дуже скоро.

“Зробимо все можливе, щоб це було зроблено  якнайшвидше – одразу ж після президентських виборів”, – назвав термін Президент України.

Порошенко пояснив, що такий стрімкий прогрес у поверненні Україною окупованих територій буде пов’язаний із втіленням уже розробленого плану.

"Ми маємо абсолютно чіткий план, буквально потижнево, що ми маємо робити для цього", - запевнив Порошенко, додавши, що підґрунтя для цього Україна вже заклала, заручившись підтримкою світу у боротьбі з військовою агресією Росії.

Президент України підкреслив, що звільнення окупованих територій Україна досягне дипломатичним шляхом завдяки підтримці світових партнерів, оскільки "юрисдикція спеціальної моніторингової місії ОБСЄ – це не тільки Донбас, але і Крим".

Також за допомогою підтримки світової спільноти окупована РФ частина Донбасу буде повернута під контроль України через введення туди миротворців ООН, впевнений Порошенко.

"Те саме буде з Донбасом. Я не виключаю, що одразу після виборів у нас буде прогрес по блакитних шоломах", - заявив Порошенко.

При цьому Президент України наголосив, що жодні компроміси з Путіним щодо територіальної цілісності і суверенітету України неможливі.

"Ні на які торги, ні на які підкилимні домовленості Україна ніколи не піде", - гарантував глава української держави.