Є поранені серед українських вояків: бойовики обстріляли Водяне з “Градів” (Відео)

Гради стріляють зима вдень красивоСьогодні при артилерійському обстрілі позицій сил АТО біля Водяного поранені кілька українських військових. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомила прес-секретар батальйону “Січ” Алла Федорченко.

“За інформацією наших бійців, які знаходяться в Пісках, досить серйозний обстріл був сьогодні вночі. Також терористи завдали удару з “Градів” по силах АТО в районі Водяного. Втрат серед українських військових немає, кілька осколкових поранень у бійців з інших підрозділів. Як правило, стрільба з боку бойовиків припиняється, коли в цьому районі з’являються спостерігачі ОБСЄ”, – розповіла Федорченко.

"Піски готуються до штурму, є інформація, що терористи найближчим часом мають намір захопити і залишити під собою цей пункт. Наші бійці готові до атаки. Було б чудово, якщо б наші ЗСУ призвели підкріплення, а не відводили його", - додала вона.

Раніше сьогодні українські військові повідомляли, що в районі Пісків активізувалися снайпери бойовиків. Крім того заявляли, що після відводу артилерії сили АТО в Пісках опинились у невигідному становищі.