Є новий план виходу Великобританії з ЄС: стало відомо, коли парламент Великобританії голосуватиме за новий план Brexit

11Голосування за планом “Б” заплановане на 29 січня. Прем’єр-міністерка Тереза Мей оприлюднить нові пропозиції щодо порядку Brexit на початку наступного тижня.

Про це повідомили ВВС. Після того, як Палата громад британського парламенту переважною більшістю відкинула узгоджену з ЄС угоду про умови Brexit, уряд у Лондоні в четвер, 17 січня, закликав парламентарів проголосувати 29 січня щодо нового плану виходу Великобританії зі складу Євросоюзу.

Читайте також: Британці вже запасаються шампунем: чим на практиці загрожує Великобританії криза через Brexit (Відео)

Що саме представлятиме собою план “Б”, поки не повідомляється, проте в уряді повідомили, що прем’єр-міністерка Тереза Мей представить деталі в понеділок, 21 січня.

Мей після отримання вотуму довіри в парламенті ввечері 16 січня висловила готовність до перемовин з ЄС про коригування угоди про умови Brexit. Брюссель, однак категорично відкинув цю ініціативу. Тереза Мей також зустрілася з лідерами різних партій, щоб прозондувати можливості компромісу.

За даними останнього соцопитування, якби референдум щодо виходу з ЄС проводився зараз, більшість британців проголосувала б за те, щоб залишитися в складі Євросоюзу. Прихильників того, щоб залишитися у ЄС, на 12 відсотків більше, ніж прихильників Brexit - не враховуючи голосів тих осіб, що не визначилися зі своєю позицією.