Військові кораблі Росії вийшли в акваторію Чорного моря (Відео)

Кораблі Чорноморського флоту Росії в рамках військових навчань готуються виконувати артилерійські стрільби у Чорному морі. У навчаннях також братимуть участь літаки і гвинтокрили морської авіації РФ.

Про це повідомляють російські ЗМІ і публікують відео військових кораблів РФ- учасників стрільб.

В акваторії Чорного моря російські військові кораблі в рамках перевірки боєготовності після зими мають виконувати артилерійські стрільби по мішенях на воді і над водою.

“В артилерійських стрільбах по надводних і повітряних цілях візьмуть участь фрегат “Адмірал Макаров”, малі ракетні кораблі “Грайворон” та “Вишній Волочок”, ракетний корабель на повітряній подушці “Самум”, тральщик “Іван Голубець”, а також великі десантні кораблі. Екіпажі вже провели тренування з подолання умовного мінної загорожі”, – йдеться в повідомленні.

Читайте також: Хомчак: РФ стягує війська до кордонів України і “створює загрозу військовій безпеці держави” (Відео, Схеми)

Нагадаємо, раніше Головнокомандувач ЗСУ заявив про стягування Росією до сухопутних кордонів України додаткових підрозділів армії РФ.

Читайте також: “Припинити негайно”, – Генсек НАТО зреагував за війська РФ під кордоном України: повна версія брифінгу (Відео) 

Генсек НАТО заявив, що Росія зараз підтягла до кордонів України найчисельніше з часів 2014 року військо і має негайно відвести ці підрозділи російської армії від кордонів України.