“Є багато речей, які не можна оприлюднювати”, – АП про переговори Порошенка і Прем’єр-міністра Великобританії (Відео)

Фото - сайт Президента України
Фото – сайт Президента України

Це не приховування інформації, просто домовленості ще на початковій стадії і про них поки рано говорити публічно. Так пояснили в Адміністрації президента України про нюанси, які обговорювали Петро Порошенко і Тереза Мей.

В АП підтвердили, що зустріч із Президентом України ініціювала саме Тереза Мей.

Що ж до домовленостей, про які зараз не говорять, то про них офіційно обов’язково повідомлять невдовзі, запевнив в ефірі 112 Україна завідувач департаменту інформаційної політики в АП Володимир Горковенко.

Нагадаємо, переговори Президента Петра Порошенка з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей відбулась 19 квітня в Лондоні під час офіційного візиту глави нашої держави до Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії.

Як повідомляв сайт президента України, "під час зустрічі зокрема, було обговорено розширення безпекового співробітництва. «Прем'єр-міністр запропонувала, щоб Велика Британія брала участь в цілій низці програм реформ. В тому числі, думаю, може бути ефективною співпраця в розробці та імплементації законодавства щодо служби фінансового розслідування», - розповів Президент. Він нагадав, що доручив доопрацювати це питання, щоб зробити відповідну службу максимально ефективним та некорумпованим органом, ліквідувавши податкову міліцію.

Крім того, за словами Петра Порошенка, під час зустрічі було обговорено співпрацю з імплементації судової реформи, з урахуванням пропозицій британських радників, досвіду та авторитету британської судової системи.

«Це лише невелика частина, про що вдалося домовитись на Downing street. Також підняли питання візової лібералізації для українських громадян», - повідомив Президент".