Джерело повідомило, куди в Росію вивезли частину українських оборонців “Азовсталі”

Фото бійця полку “Азов” Дмитра Козацького під час оборони “Азовсталі”

Частину українських бійців, які в рамках гуманітарної спецоперації вийшли з “Азовсталі Маріуполя, російські окупанти перевезли у Ростовську область Росії.

Про це з посиланням на джерело в правоохоронних органах цієї області РФ повідомив місцевий медіаресурс, пише Медуза.

За словами джерела, у Таганрог Ростовської області були доправлені 89 українських оборонців Маріуполя.

"До нас привезли 89 людей, практично всі – комбатанти… З Таганрога їх розподілятимуть далі. У нашій області теж частина залишиться. Вони є зараз важливим об'єктом (для обміну – ред.)", - сказав представник силових структур Ростовської області РФ.

Керівник ростовської Громадської спостережної комісії Ігор Омельченко у коментарі ЗМІ припустив, що українських військових розмістили у таганрозькому СІЗО-2.

Джерело місцевого видання в ростовських силових структурах припустило, що українських захисників "судитимуть" у РФ. Тих, кого визнають причетними до полку "Азов", начебто будуть "судити" в Южному окружному військовому суді.

Читайте також:  У Міноборони України пояснили, чому українських оборонців “Азовсталі” вивели на окуповану РФ територію (Відео)

Нагадаємо, про гуманітарну спецоперацію з порятунку з-під обстрілів армії РФ у "Азовсталі" українських бійців Україна заявила 17 травня. Офіційно загальну кількість українських військових, які вийшли з Маріуполя, українська влада наразі не повідомляла. Міноборони РФ заявляло, що на ранок 18 травня з "Азовсталі" вийшли майже тисяча українських бійців.