Джемілєв переконаний, що довше трьох років окупація Криму Росією тривати не буде

ДжемілєвЛідер кримських татар Мустафа Джемілєв переконаний, що максимальний термін російської окупації Криму – 2-3 роки. Про це він заявив в інтерв’ю “Крим. Реалії”.

“Термін перебування окупантів на нашій землі оцінюється від двох-трьох місяців до двох-трьох років. Подивимося, хто кого. Хоча мені зрозуміло, що поки окупанти знаходяться там, в’їзд до Криму мені буде заборонений, незважаючи на тиск світової спільноти”, – сказав він.

Мустафа Джемілєв також розповів про свою зустріч з президентом США Бараком Обамою в Польщі, де лідер кримських татар отримав премію “Солідарність” – за роль у захисті демократії і прав людини.

За словами Джемілєва, в розмові з Обамою він висловив занепокоєння з приводу існуючих припущень, що про Крим можуть “забути” за умови, що Росія не буде далі просуватися в східні регіони України.

“Це для нас було б дуже трагічно. Але Обама запевнив, що ніколи ні за яких обставин агресору не буде дозволено залишити у себе хоч один квадратний метр захопленої території”, – сказав Джемілєв.