Дитячі іграшки збирали за 1,5 тис. рублів: охоронець збитого росіянами літака «МН-17» про перші години після авіакатастрофи (Відео)

Фото ДПСУ.
Фото ДПСУ.

Прикордонники зі складу Об’єднаних сил затримали колишнього бойовика, який був на місці катастрофи літака «МН-17» майже одразу після трагічної загибелі всіх пасажирів лайнера.

Він розповів, що протягом другої половини 2014 року, у розпал бойових дій на Донбасі, проходив службу в одному з воєнізованих підрозділів бойовиків, повідомляє ДПСУ.

Чоловік 1994 року народження. Із кінця серпня 2014 року охороняв місця катастрофи збитого російськими військами літака рейсу «МН-17». За грошову винагороду від 500 до 1500 рублів РФ збирав та віддавав терористам уламки літака та особисті речі загиблих. Зокрема, за дитячі іграшки давали по 1,5 тис. рублів. Дозволяли збирати тільки маленькі уламки літака й давали за них 500 рублів РФ. До великих уламків нікого з рядових бойовиків не допускали.

За цей час неодноразово бачив на місці трагедії військовослужбовців збройних сил РФ, які здійснювали контроль та керівництво всіма діями бойовиків. Свої фото виставляв на сторінці в соцмережі у військовій формі зі зброєю в руках на фоні уламків збитого пасажирського літака.