“Динамо” зіграло два різних тайми з “Барселоною” в Лізі Чемпіонів. Луческу сказав, що пішло не так (Відео, Таблиця)

Фото – Getty Images

У рамках групового етапу Ліги Чемпіонів 20 жовтня свій третій матч київське “Динамо” на домашньому стадіоні “Барселони” програло каталонській команді з рахунком 0:1.

Матч для киян виявився непростим. Фактично столичні динамівці зіграли з “Барселоною” два різних тайми. У першому футболісти “Динамо” часто помилялись і не могли протиставити каталонцям практично нічого. Гравці ж “Барселони” активно відбирали м’яч і намагались бити в бік воріт Бущана постійно. На 36-ій хвилині українські футболісти знову помилились у захисті в своїй штрафній і Бущан був безсилий відбити удар прямо в сітку воріт.

“Сміливості не вистачило”, – так сказав про своїх гравців у першому таймі головний тренер “Динамо” Мірча Луческу.

Рахунок 0:1 так і протримався до кінця матчу, та на другий тайм "Динамо" вийшло іншою командою. Титулованість "Барселони" киян вже більше не лякала. Українські футболісти почали вдаватись до відбору м'яча, висуватись в атаку. Однак зрівняти рахунок "Динамо" так і не зуміло. Кияни програли "Барселоні", але гідно.

За підсумками третього туру групового етапу Ліги Чемпіонів "Динамо" (Київ) у турнірній таблиці групи Е зараз на із одним очком останньому місці. "Барселона" завдяки вчорашній перемозі з трьома очками третя. Очолює турнірну таблицю групи "Баєр", в якого 9 набраних очок.

Більше подробиць - в огляді матчу "Барселона" - "Динамо" (Київ) у відео MEGOGO СПОРТ та у репортажі SportArena зі стадіону Каталонії з коментарями Луческу після гри.