“Динамо” у ЛЧ програло “Ювентусу” без Роналду: з атакою в киян не склалось (Відео)

І без хворого на Covid-19 Кріштіану Роналду туринський “Ювентус” у Києві без особливих зусиль виграв у столичного “Динамо”.

У першому турі Ліги Чемпіонів “Динамо” (Київ) на НСК “Олімпійський” 20 жовтня програло туринському “Ювентусу” з рахунком 0:2.

Від початку матчу команда Луческу в атаку не рвалась, граючи на стримування суперника. Після того, як на початку другого тайму кияни пропустили гол, ситуація особливо не змінилсь – з атакою в киян не сладалось. У результаті “Динамо” пропустило ще один м’яч на 84-ій хвилині.

Сьогодні у матчі 1-го туру Ліги чемпіонів гратиме ще одна українська команда: донецький “Шахтар” у столиці Іспанії змагатиметься з мадридським “Реалом”.

Більше про те, як команда Луческу “всуху” програла домашній матч Ліги чемпіонів – у відео телеканалу Канали Футбол 1,2,3