NASA: дим від пожеж у Росії накрив Америку (Мапа)

Пожежа в Сибіру. Фото - Капитал, Twitter, ТВЦ
Пожежа в Сибіру. Фото – Капитал, Twitter, ТВЦ

Дим від лісових пожеж у Сибіру і на Далекому сході Росії оповив частину США і Канади.

Про це свідчать супутникові знімки, за якими NASA опублікулава карту уражень територій Аляски і Канади смогом і димом від лісових пожеж у Росії.

Як заявили фахівці НАСА, дим від сибірських пожеж станом на 31 липня уже був над Сіетлом і Ванкувером. Це видно на карті Національного управління з аеронавтики і дослідження космічного простору США.

Читайте також: Трамп збентежений сибірською пожежею в РФ: Путіна не хвилює вогонь, що може розтопити арктичні льодовики (Відео)

ф1

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», лісові пожежі в російському Сибіру почалися понад 2 тижні тому. Влада РФ заявила, що гасити їх не буде, оскільки пожежі палають у труднодоступних місцях і економічно таке гасіння буде дуже дорогим і недоцільним. За 2 тижні пожежі охопили понад 3 мільйони гектарів і лише з 31 липня російська влада вирішила почати гасити вогонь, намагаючись вберегти від нього насамперед населені пункти.

31 липня з пропозицією допомогти Росії загасити пожежі Путіну зателефонував Трамп, але Президент Росії від допомоги США відмовився.

Раніше стало відомо, що дим від лісових пожеж у Росії оповив частину території Монголії.

Зараз  тисячі рятувальників і військових Росії намагаються локалізувати пожежу, однак виявляють все нові осередки.

ф2