“Дилема тут проста, як цвях”, – Машовець про намір РФ використати вибори в Україні на свою користь

Костянтин Машовець
Костянтин Машовець

Експерт Центру військово-політичних досліджень, координатор групи «Інформаційний спротив» Костянтин Машовець:

Про снобів, останній і рішучий бій, або Ніч темна і повна жахів

Останні зміни Кремля в тактиці його впливу на вибори в Україні називаються “більше “хороших”, а головне – різних кандидатів”.

Імовірність “спливання” лайна в такому випадку, на їхню думку, різко збільшується. Так би мовити, взяли “поправку” на наші місцеві звичаї і суспільну свідомість, врахували “українські особливості”. Мовляв, коли у нас за гетьманську булаву б’ється сила-силенна народу, тоді легше її у нас взагалі забрати.

Вони думають, їм це допоможе…

Але я продовжую стверджувати: в Мордорі абсолютно не розуміють і не хочуть розуміти менталітет і суспільну свідомість українців, як окремої нації, вони продовжують нас міряти стандартами свого двунадесятого народу, думаючи, що ми такі ж, як вони. У 2014-му це вже позначилося для них цілою низкою неприємних “сюрпризів” …

Однак вони із завзятістю барана продовжують інтригувати, розігрувати багатоходовочки, будувати якісь підступи “за лаштунками” і намагатися скуповувати весь політичний спектр України скопом, від права до ліва, не дивлячись на його різнопланове ідеологічне забарвлення (типа, не мытьём, так катаньем).

З чого б їм так відверто тупити?

Все просто. Вмикається найголовніший і незмінний фактор – ЧАС. На думку Кремля, затягувати далі весь цей онанізм не можна + настає чергове “вікно можливостей”, яке цілком може при “клацанні ебалом”, закритися остаточно. У світі починається фінансово-економічна криза + в Вашингтоні ПОКИ сидить “їх людина”, і йому явно стане незабаром “не до України”, в цей час орки зосереджують і починають стратегічне розгортання на наших кордонах майже 100-тисячного угруповання військ (найбоєздатнішої частини своєї армії, я про це напишу якось окремий пост), одночасно запускаючи в наші політичні джунглі кількох “тварин” з установками на “мир” і “треба домовлятися”.

Главпримати розуміють, що якщо забаритися, то потім можна і не зібрати 100-тисячний орду (або вона тупо втратить боєздатність потрібну) або зникне вплив і можливості всередині самої України …

Одночасно з цим всіма кігтями, нігтями, іклами і зябрами, орківський бізнес намагається втриматися на українському ринку. Не дивлячись ні на які втрати, знущання і все частіші спроби його звідси випровадити.  Мало того, в окремих випадках він навіть намагається продовжувати експансію. Рівень корупції вітчизняної бюрократії і недореформованої правоохоронної системи в купі з абсолютно заангажованою судовою системою, а також міркування стратегії і тактики внутрішньополітичної боротьби в самій Україні йому в цьому сприяють.

Якщо ви все це складете разом, то зрозумієте: ми стоїмо перед “останнім і рішучим боєм”. І почнеться він з наших внутрішніх політичних арен, визначених електоральним циклом в Україні протягом нового року, що настав. Саме результати цього “турніру смертників” і визначать подальший хід подій.

Дилема тут проста, як цвях … Якою наша країна зустріне нові випробування: зосередженою, єдиною і зібраною в кулак, або роз’єднаною, яку роздирають розбіжностями і олігархічними розбірками в стилі “Вас тут не стояло”? …

Природно, Кремлю хочеться другого (і саме це сьогодні визначає основний зміст його стратегії щодо України), в такому випадку практично гарантована якщо не громадянська війна в країні, то по крайній мірі, жорстке громадянське протистояння, що явно, “допоможе” абізянам в реалізації їх вологих мрій стосовно України. Бо далі підкорення “волелюбних зулусів” буде справою техніки.

В цьому відношенні Кремль готовий йти на БУДЬ-ЯКІ тимчасові і одномоментні союзи, договорняки та інші кулуарні збочення з БУДЬ-ЯКИМ українським політиком, олігархом і просто ганд*ном, готовим заради своєї “коханої хатинки” розху*рити всі інші хатинки сусідів, земляків і просто решти українців. А таких, як виявилося, у нас чимало, в тому числі і серед доморослої Иліти або, як висловлюється наш класик, – снобів.

Тому, на мій глибоко суб’єктивний погляд, пизд*ти снобів і одночасно нарощувати здатності до оборони – два найголовніших завдання нинішньої влади. Решта поки почекає. На жаль, але на сьогоднішній день цілеспрямованої політики в цьому відношенні не спостерігається. Спостерігається явний перекіс в сторону оборони, а щодо снобів – мляві і якісь незрозумілі спроби “домовитися”.

Але в цьому відношенні треба пам’ятати, сенс підготовки країни і успішного проведення її через нові випробування полягає саме в одночасному виконанні цих двох завдань. Як би ви не “відродили” Армію, якщо у вас по тилах колобродять непізж*ні і неляканих сноби, то всі ці зусилля підуть прахом, бо при найменшому зусиллі ворога всі ці сноби в найневідповідніший момент складуть вам фронду, п’яту колону і просто зафігачать заради своєї «хатинки» вам в спину щось колючо-ріжуче. І особливо небезпечні сноби в Армії і спеціальних службах (Семочко, ку-ку …) …

Головне тут – витравити з себе сноба. У прямому СЕНСІ цього слова …

Джерело – Фейсбук

Переклад українською (зі збереженням стилістики автора) – ІА “7 Днів-Україна”.