“Дякую за сміливість пані Скалецькій, але у нашій медицині цього мало” – Зеленський

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що йому не соромно на уряд, оскільки він зробив більше, ніж усі минулі уряди. Але водночас зазначив, що “це швидше мінус”.

Про це він розповів під час виступу на позачерговому засіданні Ради 4 березня.
“Розумію, що керівництву МОЗ дуже важко працювати з уламками медичної системи, які їм залишили у спадок, складно підняти на ноги пацієнта, якому замість нормального людського лікування давали пустишки і чай з ромашки.Я дійсно дякую пані Скалецькій за те, що залишилась з людьми у Нових Санжарах. Дякую за сміливість, але у нашій медицині сміливість не може бути одноразовою акцією. Потрібно мати сміливість і визнати, що багато хто не готовий до другого етапу реформи 1 квітня. Це правда”.Зеленський нагадав, що майже щодня в Україні відбуваються протести у різних медичних закладах, бо люди бояться закриття лікарень, а лікарні бояться звільнень.Крім того, за словами президента, є “великі питання до тарифів медичного обладнання і дуже великі питання до кадрів”, а сама реформа медицини “летить у стіну”.
При цьому Зеленський вважає чинний склад Кабміну першим, де немає топ-корупції. “Це уряд нових облич, але облич замало. Потрібні нові мізки та серця. Цей уряд знає, що робити, але знати замало. Треба працювати, треба робити. Ми повинні визнавати помилки, бо в день, коли ми зануримося у теплу ванну ілюзій, потоне вся країна”, – сказав він.