Патріарх Філарет провів у Тернополі подячний молебень за створення Православної церкви України. Повна версія (Відео)

ф1Подячне богослужінян за створення єдиної помісної православної церкви в Україні Патріарх Філарет провів у найстарішій церкві Тернополя 18 грудня.

Під час служби Почесний Патріарх Філарет наголосив, що зі створенням Православної церкви України наша країна стала державою, яку не переможе “ніякий ворог”.

Читайте також: Порошенко заявив у Тернополя про підписання закону про надання бійцям УПА статусу учасників бойових дій (Відео)

За створення нової і єдиної Православної церкви України Філарет подякував Вселенському патріарху, Президенту України та вірянам.

Усі фото - сайт Президента України
Усі фото - сайт Президента України

"Щиро дякую, що Ви взяли на себе цей хрест і донесли його до того місця, де ми одержали перемогу", - сказав Патріарх Філарет Президенту України Петру Порошенку, який також був на цьому богослужінні у Надставній церкві Тернополя.

ф2

Більше - у відео "Вікна СТБ".

Повна версія подячного молебню за отримання Патріаршого і Синодального томосу про автокефалію та утворення єдиної помісної Православної церкви України, що відбувся у храмі Воздвиження Чесного Хреста (Надставній церкві) у Тернополі за участі Почесного Патріарха Філарета, Президента України та у співслужінні духовенства Православної церкви України, - 5 канал.

Читайте також: Ледь протиснувся між тернополянами: як Президент України у центрі Тернополя новорічну ялинку засвітив (Фото, Відео)