Двома автобусами до літака: подробиці вильоту збірної України з карантину у Швейцарії (Фото)

Фото Євгена Кравса. Фото краєвидів Швейцарії – Олександра Гливинського/УАФ

Футболісти збірної України, які через Covid-19 так і не зіграли 17 листопада матч Ліги націй УЄФА зі збірною Швейцарії, сьогодні о 14-ій годині чартерним літаком вилітають з аеропорту Цюриха до Києва.

Про це повідомляє Українська асоціація футболу. Як ідеться в повідомленні, вранці українські футболісти двома автобусами виїхали з готелю в аеропорт Цюриха.

“О 10.45 відбувся виїзд двох командних автобусів (така кількість автотранспорту є вимогою для перевезення команд під час пандемії) до аеропорту Цюриха. На 14.00 за Європою призначено виліт чартерного рейсу до Києва. Після приземлення в рідній столиці заключний у 2020 році збір синьо-жовтих буде завершено”, – проінформувала Українська асоціація футболу.

Після прибуття до Києва українська збірна знову здасть матеріал для тестування на коронавірус.

"Після прибуття до Борисполя всі члени української делегації здадуть ПЛР-тести у спеціально відведеному для цього приміщенні аеропорту", - йдеться в повідомленні.

Залишки ж вчорашнього дня після скасування матчу українські футболісти провели у готельних "розвагах". Ось що пише сайт Української асоціації футболу:

"Другу половину дня збірна України провела із невластивим для команди відчуттям невизначеності.

З подій розпорядку дня залишилися лише обід та вечеря, а замість традиційної підготовки та налаштування на матч з’явилося багато вільного часу, несподівана поява якого навіть якось дезорієнтовувала.

Зрештою залишок дня гравці провели у спільних розмовах, настільних іграх та вечірньому перегляді поєдинку за перше місце в нашій групі Ліги націй. Розгром, який вчинила Німеччині Іспанія, відверто вразив синьо-жовтих, як, певно, і всю футбольну Європу".

 

 

Читайте також: У футболістів збірної України підтвердили Covid-19. Матч Ліги націй УЄФА під загрозою

Як повідомляла раніше ІА "7 Днів-Україна", через позитивні тести на Covid-19 у трьох українських футболістів медиким кантону Швейцарії не допустили збірну України до матчу Ліги націй і УЄФА скасувало проведення гри зі збірною Швейцарії. Всю українську команду швейцарські медиики відправили на карантин.

Читайте також: Збірна України зі збірною Швейцарії у матчі Ліги націй УЄФА сьогодні не зіграє

Після переговорів за участю в тому числі українського консула медики дозволили збірній України повернутись додому, виконуючи санітарні і карантинні вимоги.