Центр громадського здоров’я України: у двох регіонах країни виявлено понад 200 хворих на коронавірус, в одному – жодного (Мапа)

Мапа поширення коронавірусу в Україні - Центр громадського здоров’я України
Мапа поширення коронавірусу в Україні – Центр громадського здоров’я України

В Україні триває боротьба з поширенням коронавірусу.

Як повідомляє Центр громадського здоров’я України, станом на 9 годину 6 квітня в нашій країні загальна кількість підтверджених діагнозів Covid-19 становить 1 тисяча 319 – за останню добу в Україні лабораторно було виявлено 68 нових випадків коронавірусу.

За даними Центру, від початку спалаху Covid-19 у двох регіонах України кількість хворих на коронавірус перетнула позначку 200: у Києві – 234, у Чернівецькій області – 220. На третьому місці за кількістю хворих – Тернопільська область (160).

Читайте також: Нових випадків Covid-19 5 квітня в Україні лабораторно підтверджено вдвічі менше, як за попередню добу — МОЗ

При цьому Миколаївська область досі залишається єдиною в Україні областю, де лабораторно не підтверджений жодний випадок коронавірусу.

Читайте також: Із 6 квітня заборонено: через загрозу Covid-19 Уряд України запровадив нові обмеження — Прем’єр звернувся до народу (Графіка, Відео)