Двох підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова відпустили під заставу (Відео)

176018Двох підозрюваних у вбивстві 5-річного Кирила Тлявова відпустили під заставу.

Про це “5 каналу” повідомив прокурор у справі Олександр Щербина.

За його словами, судове засідання відбулося ще наприкінці лютого, а заставу внесли на початку березня. Після цього двоє підозрюваних вийшли на волю. Йдеться про колишнього поліцейського Володимира Петровця та цивільного Дмитра Кривошея.

“Було судове засідання і після цього суд ухвалив рішення щодо розміру застави Петровцю і Кривошею Дмитру. Дані дві особи вийшли після внесення за них застави”, – повідомив прокурор Олександр Щербина.

«Так, їх випустили ще на початку березня. Вони мовчки внесли заставу і вийшли», – підтвердила бабуся. В даний час під вартою залишився один підозрюваний – колишній поліцейський Іван Приходько. Йому продовжили запобіжний захід до 26 червня.

Зазначимо, 31 травня 2019 року в Переяслав-Хмельницькому Київської області патрульні поліцейські Іван Приходько та Володимир Петровець в стані алкогольного сп'яніння влаштували стрілянину з вогнепальної зброї по металевих банках і інших предметів, розташованих в місці, де могли знаходитися люди. У результаті стрілянини загинув 5-річний Тлявов, який перебував на дитячому майданчику біля будинку. Дитину госпіталізували. 3 червня хлопчик помер у столичній лікарні. Патрульним оголосили про підозру у грубому порушенні громадського порядку, вчинене із застосуванням вогнепальної зброї групою осіб (ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України) та умисному вбивстві малолітньої дитини, вчинене групою осіб (п. п. 2, 12 ч. 2 ст. 115 КК). Пізніше ДБР оголосило про підозру третій особі.