Двір залитий кров’ю: в центрі Києва зарізали чоловіка. Поліція оприлюднила фотороботи нападників (Відео)

Київ зарізали на ЛютеранськійПотерпілий помер дорогою до лікарні в швидкій. Поліція Києва розшукує двох нападників.

Як повідомляє ГУ Нацполіції Києва, напад на Лютеранській стався сьогодні близько 10:30. Коли чоловік йшов двором біля припакованого авто, на нього напали з ножем, вдарили і втекли.

Правоохоронці за свідченнями очевидців склали фоторороботи двох підозрюваних у нападі. Їх розшукують і проясять усіх, хто бачив чи упізнав підозрюваних, терміново телефонувати за номером 102. Прикмети одного: вік – 35-37 років, зріст – 170 см, кругле обличчя з неголеністю, середній ніс, темні очі, повні губи, худорлявої статури, другого: вік – 40-45, зріст – 180 см, витягнуте худе обличчя, довгий ніс, середні очі, тонкі губи, худорлявої статури.

“Розпочате кримінальне провадження за частиною другою статті 121 Кримінального кодексу України, це – тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого. Проводяться всі необхідні оперативно-розшукові та слідчі дії для встановлення осіб, які причетні до вчинення правопорушення”, – повідомив заступник начальника Головного управління Національної поліції у місті Києві Олександр Пивовар.

Як видно на відео informator.ua з місця події, весь двір залитий кров’ю убитого.