Дві виборчі дільниці у Тернополі на виборах до парламенту змінять адреси (Відео)

P9220003-nНа парламентських виборах у жовтні в нашому окрузі – №163 – працюватимуть 86 виборчих дільниць, в тому числі і вісім спеціальних. Дві з них довелося перенести.

Про це нещодавно повідомив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців міської ради Віктор Пулька.

Читайте також. Якби вибори були зараз: шанси партій посісти місця під куполом ВР – опитування

Наголосив він на цьому, аби тернополяни уважно прочитали адреси виборчих дільниць на запрошеннях, а ще – вчасно змогли перевірити себе у списках виборців.

Отже, перевірити, чи є ви у списку і за якою виборчою адресою голосуєте, можна вже тепер, звернувшись у міськраду Тернополя за адресою: вул. Листопадова, кабінети №№42, 43 та 44 або зателефонувавши за номерами телефонів: 22-03-83, 40-41-13, 40-41-79 чи 25-07-95.

Читайте також. Деякі демократи починають копіювати Медведчука – Ярослав Джоджик

- На “Дружбі”, на Тролейбусній, 7а була дільниця у приміщенні КП МШЕД. На її роботу було багато нарікань під час минулих виборів. Зараз ДВК буде базуватися в приміщенні “Тернопільелектротранс”, тобто в тролейбусному депо, - каже він. - Усі виборці, які були закріплені за МШЕД, будуть голосувати в тому приміщенні.

Інша проблемна дільниця - приміщення жеку “Житловик”, що на Клима Савура. Там тривають будівельні роботи, а тому дільницю розмістити неможливо. Її перенесли у школу №14.

- Тож у цьому навчальному закладі будуть дві виборчі дільниці. Одна як звично – у фойє, друга – у спортивному залі. Виборці незручностей не відчують, - додав він.

Софія Левицька