Дві шахрайки за 14 тисяч гривень “зняли пороби” у тернополянки

indexМіліціонери розшукують двох шахрайок, які “зняли пороби” у тернополянки за 14 тисяч гривень, повідомили у Секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області 31 липня.

Значну суму, золоті прикраси віддала 23-річна жінка шахрайкам за порятунок своєї сім’ї. Оговтавшись від чар, потерпіла звернулася по допомогу до міліції.

Читайте також. Велосипеди у Тернополі крав уродженець села Денисів Козівського району

Випадок трапився на масиві «Дружба». В обідню пору молода жінка гуляла на вулиці з дитиною. До неї підійшла незнайомка віком 55-60 років. Запитала, котра година, після чого почала говорити, що на сім’ю тернополянки наслані пороби і невдовзі всі її рідні захворіють і помруть. Пані злякалася не на жарт. Старша жінка, побачивши страх в її очах, почала ще більше залякувати. Відтак від «пророцтв» перейшла до «благодійності». Пообіцяла, що допоможе врятувати сім’ю.

До речі, підіграла зловмисниці спільниця, яка до них підійшла. Їй було на вигляд не більше 20 років. Жертві запропонували позбутися усіх проблем, здійснивши ритуал над «речами, що притягують прокляття», тобто грошима та золотими виробами. Не усвідомлюючи, що чинить, тернополянка кинулася шукати засоби для порятунку. Пішла додому, взяла гроші, коштовності, загорнула їх у рушник і віддала «рятівницям».

Читайте також. Шумський район: сільський голова “купив” обладнання і огоророжу, яких не існує

Фінал цієї історії – очевидний. Шахрайки зникли, а тернополянка звернулася по допомогу до працівників міліції. За підрахунками потерпілої, вона віддала зловмисницям гроші та коштовності на загальну суму 14 тисяч гривень. За фактом шахрайства, вчиненого групою осіб, правоохоронці відкрили кримінальне провадження.

– Насправді, такі злочин легше попередити, ніж розкрити, – кажуть міліціонери і застерігають: «Не будьте надто довірливими. Навряд чи невідома особа, яку ви зустрінете на вулиці, допоможе вам вирішити родинні проблеми, покращити здоров’я. Шахраї – хороші психологи. Найчастіше у їхні тенета потрапляють жінки та неповнолітні дівчата.

Читайте також. Помилкова тривога: на території аеропорту “Тернопіль” – усе гаразд

Найкраще, кажуть у міліції, не мати справу з незнайомцями. Якщо ж із вами трапилася біда, терміново звертайтеся по допомогу до працівників міліції, намагайтеся запам’ятати риси обличчя, одяг та інші прикмети шахраїв.