Дві лінії на дорозі: українська сторона показала точку відліку розведення сил під Золотим-4 (Відео)

Фото - штаб ООС
Фото – штаб ООС

Для початку розведення сил біля Золотого-4 29 листопада на дорозі були проведені лінії, від яких на відстань 1 км відходили війська.

Як заявив керівник української сторони СЦКК Олександр Борщевський, таку точку відліку попросили зробити спостерігачі ОБСЄ, щоб під час пересування дорогою в рамках моніторингу розведення військ діля Золотого міжнародні спостерігачі бачили, на підконтрольній якій стороні ділянці Донбасу перебувають.

“З правої сторони – це наші війська, які відведені за цю лінію, приблизно в районі мосту – лінія, з якої відійшли наші війська”, – пояснив очільник української сторини СЦКК Олександр Борщевський лінії на автошляху.

Читайте також: Опівдні і дзеркально: розведення військ на лінії фронту під Золотим таки стартувало — штаб ООС

Українські ж військові, які тепер обживаються на нових позиціях вглиб свого тилу, кажуть, що покидати свої позиції біля Золотого і Катеринівки і відходити на кілометр у тил не дуже хотіли, та наказ є наказ.

"Ми люди військові і безумовно маємо виконувати наказ свого командира, який би цей наказ не був", - пояснюють бійці ЗСУ.

Читайте також: Ворожі обстріли у Золотому-4 були напередодні розведення — СЦКК показала докази (Мапа, Фото)

Зараз - після відведення військ з-під Золотого і Катеринівки - українські військові облаштовують свої нові позиції на Луганському фронті.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали свої нові позиції, на які відійшли з-під Золотого (Відео)

Більше - у відео Радіо Свобода Україна