Медведєв зізнався, що 11 серпня приїздив на окуповану частину України

Медведєв в оточенні силовиків РФ спілкується маріонеткою Кремля – так званим главою самопроголошеної “ДНР” Пушиліним. Усі фото – Телеграм Медведєва

11 серпня екс-президент РФ Дмитро Медведєв приїздив на окуповану частину Луганської області України.

Про це він написав у Телеграм

Як заявив заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв, метою поїздки на окупований Росією Донбас була зустріч з маріонетками Кремля – так званими главами самопроголошених “ДНР” і “ЛНР”.

“У четвер відвідав “Луганську народну республіку”, де зустрівся з головами “ЛНР” Леонідом Пасічником та “ДНР” Денисом Пушиліним”, – заявив Медведєв.

Він додав, що в ході зустрічі особливу увагу приділили "гармонізації законодавства "ЛНР" і "ДНР" із законодавством РФ". 

Читайте також: “Це станеться обов’язково”: Єльченко пояснив, що означатиме для РФ визнання її країною-терористом (Відео)

Одному їхати в Україну Медведєву, вочевидь, було страшно. Тому взяв із собою верхівку силових структур Росії, включно з Генпрокурором, главами ФСБ і МВД РФ.

"За дорученням президента РФ провів нараду, присвячену першочерговим заходам забезпечення безпеки республік Донбасу", - заявив Медведєв.

Очевидно, що після наради з такою темою окупаційні війська РФ ще активніше будуть намагатись іти в останній наступ на Донбасі, де місяцями не мають жодних вагомих успіхів і зазнають потужних втрат від ЗСУ. Так, війська РФ досі так і не захопили всю Луганську область, про що міністр оборони РФ доповідав Путіну як про здійснене ще 3 липня.