Два вогнегасники мають бути в залі для голосування, нагадують тернопільські рятувальники (Фото)

оснУ Тернопільській області працівники ДСНС перевіряють протипожежний стан виборчих дільниць.

Нагадаємо, 26 жовтня відбудуться позачергові вибори народних депутатів України. Тож з метою уникнення надзвичайних ситуацій і забезпечення належного протипожежного захисту об’єктів, задіяних під час проведення голосування, інспекцією Державного нагляду та контролю у сфері пожежної та техногенної безпеки Управління ДСНС України в області взялася до активної роботи.

Читайте також. Тернопілля: номери телефонів робочих груп оперативних штабів (Відео)

Із членами виборчих дільниць проводять інструктажі щодо дотримання правил пожежної безпеки. Рятувальники перевіряють стан джерел водопостачання, звертають увагу відповідальних осіб на утримання в належному стані електрообладнання. Особливу увагу приділяють наявності на місцях голосування первинних засобів пожежегасіння, а також систем протипожежного захисту й евакуаційних виходів.

Згідно із вимогами пожежної безпеки в приміщеннях, де розташовані виборчі дільниці, повинно бути не менше двох евакуаційних виходів. У приміщенні виборчої дільниці, на видному місці, повинен бути вивішений план евакуації людей на випадок пожежі чи іншої надзвичайної події, а поряд з стаціонарним телефоном – встановлена табличка із вказаними номерами пожежно-рятувальної служби.

Читайте також. “Вибори-2014″: 11 партій, які сплять і бачать, щоб тернополяни їх підтримали

Шляхи евакуації повинні бути вільні від сторонніх предметів, щоб не перешкоджати вільному руху людей, а килимові доріжки – надійно прикріплені до підлоги. Виборчі дільниці забезпечуються первинними засобами пожежогасіння з розрахунку два вогнегасники в зал для голосування, по одному в інші кімнати та на шляхах евакуації – коридорах, по одному на початку та в кінці. Розміщувати їх необхідно на видних місцях на висоті не менше 1,5 м від рівня підлоги.

Відповідальність, за забезпечення пожежної безпеки покладається на керівників підприємств, установ га організацій, у приміщеннях яких розміщені виборчі дільниці, а також на голів виборчих комісій. Також за станом протипожежного захисту на дільницях стежитимуть працівники пожежно-рятувальної служби області, які у день проведення виборів чергуватимуть у місцях голосування.

Читайте також. “Виборчі дільниці охоронятимуть не лише міліціонери”, – Руслан Балик (Відео)

– Управління ДСНС України у Тернопільській області закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час проведення виборчої кампанії, – наголошують рятувальники.

Софія Левицька