Два мости у столиці добудують ще цього року

фото із сайту Офісу Президента України

Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на брифінгу в межах Всеукраїнського форуму «Україна 30».

Державне агентство автомобільних доріг України та АТ «Укрзалізниця» підписали меморандум щодо завершення будівництва Дарницького мосту в Києві. Також у столиці має бути добудований Подільсько-Воскресенський міст. 

За словами Тимошенка, Укравтодор та «Укрзалізниця» планують завершити роботи на Дарницькому мосту до кінця цього року.

Очільник Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Кубраков додав, що Укравтодор супроводжуватиме проект із завершення Дарницького мосту на всіх етапах.

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Володимир Жмак зазначив, що очолювана ним компанія не займається будівництвом мостів, не має відповідних навичок та фондів. Це одна з причин того, чому Дарницький міст, який перебуває на балансі підприємства з 2004 року, став довгобудом.

Також заступник керівника Офісу Глави держави закликав владу Києва співпрацювати з Укравтодором для завершення будівництва Подільсько-Воскресенського мосту, який дуже довго стоїть недобудований.

Очільник Укравтодору запевнив, що підприємство готове допомогти як із закінченням Дарницького мосту, так і з будівництвом Подільсько-Воскресенського мосту у столиці.

Проте, за його словами, наразі київська влада не дала відповіді на пропозицію щодо Подільсько-Воскресенського мосту, недобудованого з 1994 року.